SĄLYGOS

AUTOMOBILIŲ NUOMA
Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS
Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje.

DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 500 EUR bauda. Maksimali vienos paros rida – 500 km.

SUGEDUS AUTOMOBILIUI
Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

PAPILDOMA ĮRANGA
Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams ir Wifi interneto modemus.
Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI visą nuomos laikotarpį.
GPS – NEMOKAMAI visą nuomos laikotarpį.
WiFi modemas - NEMOKAMAI visą nuomos laikotarpį.

APMOKĖJIMAS UŽ NUOMOS PASLAUGAS
Pasiimant automobilį reikia sumokėti užstatą 150 EUR, kuris yra grąžinamas, kai Jūs grąžinate automobilį.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS
Automobilį galite rezervuoti puslapyje www.bito.lt, tel. +370 606 48940 arba el. paštu go@bito.lt. Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

AVANSINIS MOKĖJIMAS
Rezervuojant automobilį mokamas 50 EUR avansinis mokėjimas, kuris išsiskaičiuoja iš automobilio nuomos sumos. Atsisakius automobilio, avansinis mokėjimas negrąžinamas.

Turite klausimų? Rašykite mums: go@bito.lt